Podróże zapamiętane

Choć często w życiu różni ich wiele, to z pewnością łączy jedno – podróżowanie. Jakie kierunki najczęściej wybierają na swoje wojaże po Polsce i świecie, gdzie odpoczywają, jakie wspomnienia i przygody pozostają w ich pamięci…? A może jakieś inspiracje czy podróżnicze wyzwania?

Zapraszam do obejrzenia autorskiego projektu „podróże zapamiętane…”, w którym znane osoby prezentują świat oczami swoich podróżniczych przeżyć.

***

Odcinek 9

Tym razem za sprawą Czesława Mozilla startujemy „podróże zapamiętane” w starej Persji, następnie krótki lot do nowoczesnej Danii i na finał przez Tajlandię lecimy do Egiptu. Szybka zmiana miejsca i duża dawka podróżniczych przeżyć!

YouTube Preview Image

Odcinek 8

W kolejnym odcinku „podróże zapamiętane” spora dawka pięknego uśmiechu. To wszystko za sprawą Katarzyny Pakosińskiej, która opowiada o swoich najciekawszych wojażach po świecie. Gdzie ładuje swoje „akumulatory”? O szczegółach w filmiku „podróże zapamiętane”.
Zapraszam!

YouTube Preview Image

Odcinek 7

Przemek Kossakowski – autor programów „Kossakowski. Szósty zmysł” dokumentujących jego podróże po Ukrainie, Rosji, Bałkanach i Polsce jest gościem kolejnego odcinka „podróże zapamiętane”. Jaki ma pomysł na podróżowanie? Które wyprawy wspomina najciekawiej? No i oczywiście rady i porady. To wszystko w nowym odcinku „podróże zapamiętane”.

YouTube Preview Image

 

Odcinek 6

Kiedy w radio słyszymy jeden z najbardziej znanych utworów Formacji Nieżywych Schabuff wszystko staje się jasne, bo oznacz to, że już za parę chwil będzie… LATO! Tak jest…czas odpoczynku, wakacji, urlopów i wyjazdów w nieznane. W rozmowie z Olkiem Klepaczem – liderem Formacji Nieżywych Schabuff, zdradzamy szczegóły powstania utworu „Lato” no i oczywiście opowiadamy o Olka podróżach zapamiętanych…

YouTube Preview Image

 

Odcinek 5

Muniek Staszczyk – lider zespołu T.Love opowiada o swoich egzotycznych podróżach. Ameryka, Afryka a nawet Islandia – to nie jedyne miejsca, które pojawiły się na szlaku podróżniczych wojaży kolejnego bohatera „podróży zapamiętanych”.

YouTube Preview Image

Odcinek 4

Zawsze zastanawiałem się gdzie Urszula odpoczywa i w jakie zakątki świata najczęściej podróżuje. Stawiałem na pewniaka, czyli egzotykę! A tu proszę, pełne zaskoczenie. O szczegółach poniżej…

YouTube Preview Image

Odcinek 3

Podróż w różne zakątki świata z Wikingiem w tle…

YouTube Preview Image

Odcinek 2

Egzotyczne miejsca widziane oczami pisarki…

YouTube Preview Image

Odcinek 1

LODOWI WOJOWNICY” i ich najwyższe szczyty świata…

YouTube Preview Image

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *