we dwoje,  z bobasem,  z dorosłym,  z maluchem,  z młodziakiem,  z uczniakiem

Gdzie szukać skarbów?

Gdzie szukać skarbów? Podróże z dzieckiem po Jurze Krakowsko – Częstochowskiej.

W swoim debiutanckim ebooku „Gdzie szukać skarbów?”, namawiam do tego, by podróżować z dziećmi – nawet tymi najmniejszymi. W nim opisuję swoje doświadczenia z podróżowania z żoną i trzyletnim synem i na podstawie ich stworzyłem publikację, którą powinien mieć każdy żądny przygód rodzic, który chce zdobywać świat wraz dziećmi. Opisuję, w jaki sposób przygotować się do weekendowego lub wakacyjnego wyjazdu z pociechami oraz jak perfekcyjnie zaplanować trasę wspólnej wyprawy. I co ważne, udowadniam, że wcale nie trzeba jechać daleko, żeby spędzić razem cudowny czas. Wokół nas jest wiele pięknych miejsc – jednym z nim jest Jura Krakowsko-Częstochowska.

W ebooku „Gdzie szukać skarbów?”, poza cennymi wskazówkami i poradami dotyczącymi podróżowania z dziećmi, znajduje się też szczegółowy opis pięciu wycieczkowych tras na weekendowy wypad do Jury Krakowsko-Częstochowskiej – regionu Polski, który znam jak własną kieszeń. Każda z tras dostosowana jest do innego wieku naszych milusińskich. I tak znajduje sie w ebooku coś zarówno dla rodziców z niemowlakami, nastolatkami, jak i dorosłymi dziećmi.

Motywem przewodnim wszystkich wypraw jest poszukiwanie skarbów. Czasem są to skarby związane z historią regionu, czasem skarby naturalne (krajobrazy, skały, pejzaże), a czasem lokalne legendy. Dzielę się wiedzą, której nie znajdziecie w żadnym innym przewodniku oraz praktycznymi wskazówkami związanymi z odwiedzaniem konkretnych miejsc. W ebooku znajdują się również porady, w co należy się zaopatrzyć, jeśli podróżujemy z dzieckiem – jak wybrać rower, nosidełko czy wózek idealny na daną wyprawę, gdzie najlepiej robić przerwy w trasie i o jakich zasadach bezpieczeństwa należy pamiętać.

To dopiero początek, dlatego zachecam Was do zakupu ebooka https://bit.ly/3hnKl9R  i śledzenia mojej strony www.podrozezapamietane.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *